گوشواره ای از بال سوسک

یک جفت گوشوارۀ ساخته شده از بال سوسک! در گذشته از این بال سوسک ها در آئینی باستانی در آسیا به خصوص تایلند استفاده می شده و در حال حاضر روز به روز در غرب محبوب تر می شود. سوسک نماد تولد دوباره، ثبات و اهل عمل بودن است. با استفاده از این گوشواره ها به روز باشید!

نام طراح و سازنده: اریکا ادواردز

ترجمه و تلخیص: متین کاشانی فرید

/ 10 نظر / 7 بازدید
محمد (ارمیا)

سوسک که همه جا فراوونه. از یه چیزی درست کنید که کمیاب باشه. [نیشخند]

parande

vay naaaaa soooooooooooosk :((((((((((

ف جوان

اینا واقعا بال سوسکه؟؟؟[تعجب][وحشتناک] سوسک نماد تولد دوبارست؟؟؟[تعجب]

zahra

ببینم کدوم خانومی گوشواره سوسکی میخره[خنده] اگر اینا رو دستت باد نکرد متین جوووون نکن این کارارو خواهر من نکن سوسک چیه من یه انتقادیم دارم! جغد اصن نماد خوبی نیست اینجا هم کلی کار جغدی داریم میدونستید جغد خیلی شومه و یه نماد آمریکایی هست؟

zahra

خدا این اریکا ادواردز و نیامرزه چون هدفش چیزی جز دشمنی با خانوما نبوده[زبان][خنده]

یه دوست

هوشدار http://rahahandmade.blogfa.com آدرس یه دزد کپی کار

zahra

چنانچه با دقت به تصویر زیر نگاه کنید نماد جغد کوچکی را می بینید که با مهارت در گوشه ای از طرح اسکناس دلار آمریکا به تصویر کشیده شده است…به نظر شما استفاده از این نماد در چنین ابعاد کوچکی از پرنده که در گوشه ای نشسته و گویی همه چیز را می بیند چه مفهومی می تواند در بر داشته باشد؟آیا به طور اتفاقی و برای زیباتر کردن دلاری که سراسر پر از نماد است و به نقلی نزدیک به ? سال بر روی آن کار شده است گنجانده اند؟ توصیه میکنم اینجارو بخونید http://forum.rubiker.ir/showthread.php?tid=3568 همچنین صحبتهای دکتر رافعی پور رو گوش بدید البته خیلی ها هم مخالف ایشون هستند ولی خب هر کی یه نظری داره شاید صحبت های ایشون شمارو قانع کرد به نظر من فوق العاده س و از یه جنبه نباید به اون نگاه کنید برای همینه که میگم انقدر کار از جغد نسازید!

zahra

اینکه میفرمایید چیزی نیست که نماد شیطان پرستان نشده باشد چرا پس انقدر آن ها بر روی نمادها تاکید دارند چرا ما وقتی به مسجد و یا زیارتگاهی می رویم احساس آرامش می کنیم و این نمادها پر از هیجان و ترس است به هر حال من نظریه پهلوی و غیره را نمیخواستم چیزی که ما نباید چشم و گوشمان را نسبت به این جهان غرب ببندیم و دسیسه های شیطانی و از پیش تعیین شده آن ها را نادیده بپنداریم خوب است از چندین جهت به این موضوع بنگریم چنانچه ما هیچوقت توجه نکردیم که درون شخصیت های کارتونی که می کشند آلت تناسلی را به وجهی درونش در می آورند که حتی خود تو میمانی که این چطور درون یک همچین شخصیت کارتونی جا خوش کرده! و این باعث بلوغ زود رس در دختران و پسران شده تشکر بابت توجه شما خدانگهدار

zahra

چون که میدونم بحث اثری نداره برای همین ادامه نمیدم ضمن اینکه من از کار های شما خواهر عزیز لذت میبرم چون خلاقیت دارید ... خوشحالم از آشنایی با سایتتون با سپاس

نرگس

سوسک نمادتولد دوباره است ؟ این خیر ندیده ما رو سکته نده تولد دوباره پیکش[نیشخند]